Damask - Realitná a obchodná  kancelária.
Viete že, na MALTE zelenina dozrieva az 2 krat do roka?
Predaj
Prenájom
Kúpa

Ponuka: Druh:
MALTA – kúpa, predaj, dlhodobý prenájom nehnuteľností

Naša realitná kancelária poskytuje odborné vedenie v spolupráci s etablovanou realitnou kanceláriou so sídlom na Malte. Svojimi pracovnými skúsenosťami vám pomôžeme vybrať tú najvhodnejšiu nehnuteľnosť na kúpu, alebo dlhodobý prenájom. Emailom podľa požiadaviek kupujúceho/nájomcu poskytujeme konkrétne ponuky, preto je potrebný kontakt na reality@damask.sk.

Malta a Gozo sa stávajú stále viac populárnymi miestami pre kúpu bytov, apartmánov, domov, hotelov, hostelov ako aj dlhodobých prenájmov apartmánov, bytov a domov. Ponúkajú mnoho výhod a to najmä:

- Výborné podnebie s príjemným celoročným počasím.
- Priateľskí a pohostinní ľudia, ktorí sa budú snažiť uľahčiť vám začlenenie do miestnej komunity.
- Člen Európskej únie od roku 2004.
- Malta je celosvetovo známym ostrovom na jazykové kurzy Angličtiny a celoročne ju aj z tohto dôvodu navštívi veľké množstvo ľudí.
- Je tým najvhodnejším miestom pre všetkých, ktorí si prajú spojiť dovolenku s výučbou jazyka.
- Ostrovy sa môžu pochváliť vysokou úrovňou zdravotníckych a lekárskych služieb, a to ako v súkromnom i verejnom sektore.
- Vynikajúci systém školstva s výberom anglicky hovoriacich škôl a univerzít.
- Realitný trh ponúka širokú škálu nehnuteľností vo všetkých cenových hladinách a majú stále výborné vyhliadky na rast kapitálu.

Tiež spolu s množstvom historických a kultúrnych zaujímavostí, krištáľovo čistým morom, celým radom športových zariadení (vrátane svetovej triedy v potápaní) a množstvom spoločenských udalostí počas celého roka robia z týchto ostrovov obľúbené miesto pre tých, ktorí hľadajú svoje vysnívané 'miesto na slnku' . Okrem toho, podmienky na pobyt sú veľmi atraktívne a majú priaznivý daňový režim ako aj absenciu sadzieb či miestnych daní.

     Reality na AReality.sk                  registrácia domény, webdesign & webhosting - www.poruban.sk  ©2020
www.damask.sk