Damask - Realitná a obchodná  kancelária.
Viete že, po celej MALTE je veľmi lacna autobusova doprava?
Predaj
Prenájom
Kúpa

Ponuka: Druh:
MALTA - dovolenková destinácia

Ak je vaším snom dovolenka so zárukou slnka, kúpania v mori a množstva zážitkov, je Malta ideálna. Ostrov očarí každého, kto miluje odpočinok, dobré víno a dobré jedlo. Nájdete tu pokojné letoviská, ale aj letoviská, kde je možné tancovať a baviť sa až do skorých ranných hodín, ako je napríklad Bugibba. Rušný nočný život je možno nájsť aj v štvrti Paceville, kde sa nachádza množstvo diskoték a nočných klubov.

Ak túžite po romantickej atmosfére s možnosťou posedenia v príjemnej reštaurácií či kaviarni, vyhľadajte letovisko Sliema. Promenáda, ktorú tu nájdete, patrí k najvyhľadávanejším miestam pre zamilovaných.

Malta je známa nielen ako veľmi vhodná dovolenková destinácia pre rodiny, ale vďaka ideálnej polohe v centre Stredozemného mora aj ako cieľ potápačských kurzov a výprav. Využívajú ju potápači všetkých úrovní. Pobrežie mora je pre šnorchlovanie a potápanie ideálne členité. Vidieť sa dajú nádherné krasové útvary. Pod hladinou je možné vidieť labyrinty podmorských jaskýň, cez ktoré plávajú rôzne zafarbené rybky. Po celý rok sú k dispozícií všelijaké vraky, a to nielen lodí ale aj lietadiel.

Väčšina pláží na Malte je na veľkých kameňoch. Najkrajšou plážou na celých ostrovoch je pláž Blue Lagoon na ostrove Comino. Hoci leží na útesoch, more je plytké a dno je vystlané pieskom. Voda je nádherne modrá. Na Malte sa nachádzajú aj piesočné pláže. Najväčšou a najobľúbenejšou je 1 km dlhá piesočnatá pláž Mellieha Bay v mestečku Mellieha. Jedná sa o veľkú pláž s možnosťou využitia vodných športov.

Počas vášho pobytu narazíte na veľké množstvo suvenírov, ktoré vám budú pripomínať čas strávený na Malte. Najtypickejším a veľmi originálnym suvenírom je mosadzné klopadlo na dvere alebo maltézsky kríž zo striebra alebo zo zlata. Veľmi obľúbené sú aj maltské potraviny, ako sú miestny med, víno alebo nakladané kapary.
     Reality na AReality.sk                  registrácia domény, webdesign & webhosting - www.poruban.sk  ©2020
www.damask.sk